Restorāns

Atklājiet gardēžu piedzīvojumu Lilastes ezera krastā!

PORTO RESORT ir sezonāla ēdiena koncepta restorāns, kas atrodas gleznainajā Lilastes ezera krastā. Mūsu restorāns piedāvā divas unikālas zonas: klasisko restorāna zāli un vasaras terasi ar burvīgu skatu uz ezeru. Mēs nodrošinām arī plašu teritoriju pie paša ezera ar piknika vietām un salmu nojumju galdiņiem, kas ļauj jums izbaudīt ēdienu tieši dabas vidū.

Mūsu restorāns ir slavens ar savu sezonālo ēdienkarti, kas atspoguļo šefpavāra kulinārijas iedvesmas. Ļoti lepojamies ar Gruzijas ēdienkarti. Mūsu grila mājā saimnieko pieredzējis gruzīnu pavārs, kurš rūpīgi izvēlas svaigu, kvalitatīvu gaļu un īpaši izmeklētus dārzeņus, lai piedāvātu jums veselīgu un gardu ēdiena baudījumu.

Interjers

Restorāna interjers, ko veidojusi mūsu uzņēmuma vadītāja, izstaro izsmalcinātu estētikas sajūtu, kuru iedvesmojusi ezera piekraste. Katrs telpas stūris rada unikālu atmosfēru, sniedzot atsauces uz smilšu kāpām, viļņiem un dziļi zilajiem ūdeņiem. Zilā krāsu palete, smalka apdare un dabiski materiāli kopā rada mierīgu un elegantu interjeru, kurā jūs varat atpūsties un izbaudīt savu maltīti.

Ēdienkarte

Mūsu virtuve piedāvā plašu sezonālo ēdienu izvēli, kas apvienota ar autentisku gruzīnu virtuvi. Šefpavārs izmanto tikai svaigas un kvalitatīvas sastāvdaļas, lai radītu ēdienus, kas priecēs jūsu garšas kārpiņas un nodrošinās veselīgu ēdiena baudījumu. Izmēģiniet mūsu grilētos ēdienus, kas sagatavoti tieši uz vietas, izmantojot īpaši izmeklētu gaļu un dārzeņus.